Prosinec 2009

21.12. 1994

21. prosince 2009 v 17:01 | muffy |  diary
Né že by bylo 21.12. 1994, ale v to slavný datum v 02:25 jsem se narodila. Tudíž mám dneska 15 let. Vlastně si to ani moc neuvědomuju. 15 LET!!! A ani nemám občanku. Chci se na ni vyfotit ve Wayfarerkách. Taťka a babička říkají neblbni a teta 'Jani, nedej se'. Takže uvidím, ale asi se nedám :D. V sobotu jsem měla oslavu a dostala jsem: Twilight v originále<3, kulmu, 15 žlutých tulipánů, šperkovničku, přívěšek střelce, chanel naušnice:)), Hello kitty žvýkačku, řasenku a čokolády. Mám radost. A zítra když se všichni nezapojí do besídky tak se budem učit s třídní:/. Zemák, rodinka, občanku a zemák. FUJ. Doufám že se všichni zapojí. A moje milá kamarádka mi dala dneska třípatrovej vlastnoručně vyrobenej dost.. mňam:D. A taky má tajné zdroje ohledně kluka z DOD z minulýho článku. Ale je to takový trapný:D. A těším se na Vánoce. Vybrala jsem si nádherný rifle a triko a víc toho. Ale napíšu a vyfotím po Vánocích. Strašně bych chtěla udělat novej design a mít zase velkou návštěvnost. Tak snad o prázdninách:D.
Veselé Vánoce
přeje Muffy

NM, DOD a nostalgie??

11. prosince 2009 v 21:17 | muffy |  diary

Hahaha. Zdravím skoro po měsíci. Nebudu psát že jsem nepsala protože nebyla chut atd., protože vy to víte - ikdyž to je taky špatně 'vy víte' když sem nikdo nechodí. Skoro. Prostě napíšu článek o tom co se děje v mým životě :D :D. Vtipnej úvod.

To ted poslouchám, tak abyste popřípadě mohli taky(zas to vy).

26.listopadu jsme byli na dlouho očekávaným New moon. Vůbec nevím co k tomu říct. Mně se to líbilo už jen proto že jsem - přiznávám - prostě fanoušek Twilight sagy. A kdybych řekla něco o tom filmu tak by to bylo absolutně subjektivní tak radši nic:). Včera 10.prosince jsme byli s kamarádkou na DOD čili Den otevřených dveří na dvou školách. První Slovaňák(gymnázium slovanské náměstí) - tam chci hlavně jít - tak tam se mi to absolutně líbilo. Mají takovej osobitej interiér nebo jak bych to řekla. Prostě tam chci jít ještě víc. Druhou přihlášku jsem původně chtěla dát na gymnázium Elgartova čilii na Elgartku, ale po DOD na gymnáziu Matyáše Lercha možná druhá přihláška bude putovat na GML:)). No a odtud je taky ta nostalgie nebo co to je.. divnej nepopsatelnej pocit. Vstoupili jsme na půdu gymnázia matyáše lercha a uvítal nás asi ředitel, nepředstavil se. Byli jsme první návštěvníci. Potom hledal někoho kdo by nás po škole provedl a dal nás do rukou docela sympatickýho prváka, jak nám později prozradil:D. Byl vtipnej, provedl nás po celé škole, popovídali jsme si a mně teď nemůže odejít z hůavy, jestli chápete. A to je ten strašně divnej pocit. Chtěla bych se s ním seznámit ale zároveň je to strašně vtipný. Achjo. Vážně divné:|. Potřebovala jsem to jen někam vypsat moje myšlenky... takže nevím. Radši nic. Možná zas někdy napíšu.
Vaše muffy (zas to vy:D)