Psycho týden.

20. listopadu 2009 v 18:16 | muffy |  diary

nebo-li týden PP jako týden psycho s Peťou.
A H O J J
Prostě vám musím povědět všechno co se událo tento týden protože to stojí za to!!
Pondělí - se školou jsme šli na úřad práce, volbu povolání. Byly tam materiály a informace o různých profesích a školách. Dobrý.
Úterý - státní svátek - s Peťou jsme natáčeli video. Něco jako hudební klip. Prostě Music video. Kdo chodíte často na youtube, tak možná takový music videa znáte. Super den.
Středa - šli jsme se školou na sexuální přednášku. A odpoledne jsem šla do Olympie na koncert a autogramiádu finalistů ze Superstar. Tam nejvíc psycho. Nejdřív jsme se nemohli vůbec dostat do autobusu, jak tam jelo tolik lidí, potom jsme se nemohli dostat do (jak já říkám) VIP zóny, kde se dostávali žlutý pásky na ruku, aby se vůbec mohlo na autogramiádu. A pak strašná mačkanice na samotnou autogr. Ben napsal na facebooku že pořadatelé asi nečekali s tolika lidma... Asi ne, protože praskaly i takový zábrany. Tak to museli skončit dřív, protože se tam prostě všichni cpali a nešlo to. Takže podpis nemám. Ale mám fotky a videa. Přidám do rubriky videa;).
Čtvrtek - šli jsme se školou do knihovny na PSYCHOtesty:D. A odpoledne jsem šla s Peťou na Lesnou točit další video, protože nás to začlo bavit, ale ještě ho nemáme hotový. Jo a ještě byli třídní schůzky. Já se učím dobře takže ok, ale párkrát jsem přišla pozdě(mimochodem JEN v 7:55, ale naše třídní....) a pak učitelka mamce říkala kecy že jsem pesimistická nebo co. Prostě mega blbosti:D
Pátek - Dneska jsme se školou už nikam nešli, ale ve výtvarce jsme vybarvovali pop art od Andyho Warhola(nevím jestli se to tak píše) - Michaela Jacksona a potom jsme se šli dívat na Michaelovi videoklipy. On byl borecc prostě. Odpoledne jsem si šla koupit lístky do kina. Na co jinýho než na NM... 26.11. v 16:15 hodin. ááá. Já se tak těším ♥♥

Jak jsem na youtube dala ty videa z Olympie, tak jsem prostě nejvíc sledovaná osoba na youtube z ČR. Prostě taky psycho nejvíc. Ale mám radost.


http://www.youtube.com/user/muffii3

Je tam i to video co jsme natáčeli s Peťou. A bude tam i to další až bude hotový.

With love
psycho muffy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.